Dodaj komentarz

Inauguracja seminariów w nowym roku akademickim

W piątek 12 października o godz. 16 przy ul. Głogowskiej 31/33 miała miejsce inauguracja poznańskich seminariów NAI połączona z refleksją na temat organizowanego przez narodowców Marszu Niepodległości (film powyżej) oraz wykładem doc. Józefa Kosseckiego pt. Aksjomatyczny system nauki rozkłady prawdopodobieństw w procesach sterowanych i niesterowanych, metacybernetyka, nauki biologiczne, nauki społeczne.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chętnych. Poznańskie spotkania odbywają się raz w miesiącu. Kontakt: baltiae@gmail.com Skype: maciekkonarski

Nazajutrz po poznańskich zajęciach o godz. 11 rozpoczął się wykład doc. Józefa Kosseckiego w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie).

***

Inauguracja seminariów w tym roku akademickim w Warszawie odbyła się we wtorek 25 IX o godz. 18.15, w sali na drugim piętrze przy kościele oo. Marianów przy pętli autobusu 501 ul. św. Bonifacego. Kolejne spotkania będą się odbywać regularnie co drugi wtorek w godz. 18:00-21:00. Jeżeli chodzi o tematykę w tym roku akademickim to pozostają do wyboru dwa warianty: 1. jednostronne teorie rozwoju społecznego (biologizm, ekonomizm, ideologizm), 2. mazurowska cybernetyczna teoria charakteru i teoria motywacji J. Kosseckiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

We środę 26 IX o godz. 18.30 rozpoczęliśmy nowy r. a. w Suwałkach, a we czwartek 27 IX o 18.15 w Olsztynie.

23 października w godz. 18:00-21:00 odbędą się już trzecie w tym r.a. zajęcia w Warszawie (w cyklu co 2 tyg.). W tym samym miejscu oraz cyklu, przeważnie dwa dni po zajęciach socjocybernetycznych doc. J. Kosseckiego, w czwartek 25 X w godz. 19:00-21:00 odbędzie się wykład historyka Norberta Boratyna pt. Historia Kresów Wschodnich. Kolejne zajęcia prowadzone przez doc. Józefa Kosseckiego w Suwałkach odbędą się 24 października o godz. 18:30, a następnego dnia (25 X) w Olsztynie o godz. 18:00.

7 listopada rozpoczną się zajęcia w Jarosławiu (woj. podkarpackie) o godz. 18, a nazajutrz (8 XI) w Kalwarii Zebrzydowskiej o godz. 18.

Listopadowe zajęcia doc. J. Kosseckiego w Poznaniu odbędą się 16 XI o godz. 16.30 w lokalu przy Alejach Marcinkowskiego 20a. Temat seminarium: Matematyka w zaksjomatyzowanym systemie nauk. 

Kontakt: jkossecki@gmail.com

Uczestniczyć w naszych seminariach z socjocybernetyki może każdy, kto się tą tematyką interesuje. Nasze seminaria nie są w żaden sposób sformalizowane. Nie wydajemy też żadnych dyplomów itp. papierków. Nie robimy egzaminów, kolokwiów itp. Ewentualne ćwiczenia wyznaczają sobie indywidualnie uczestnicy, albo nie wyznaczają, jeżeli nie chcą i wolą tylko słuchać.

Spotkania w Łodzi (27 IX), Zduńskiej Woli (28 IX) i Wrocławiu (29 IX) zainaugurowała prelekcja Andrzeja Wronki pt. Myślenie pojęciowe, a myślenie stereotypowe. Informacje o kolejnych spotkaniach: www.naizdw.wordpress.com

Łódź: 27 wrzesień 2012r., godz. 18.00, Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, ul. Narutowicza 54/m8
Zduńska Wola: 28 wrzesień 2012 r., godz. 18.00, Ośrodek św. Maksymiliana Marii Kolbe, ul. Kościelna 20
Wrocław: 29 wrzesień 2012r.,  godz. 18.45, w parafii św. Augustyna u ojców Kapucynów, ul. Sudecka 90

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: