3 Komentarze

Józef Kossecki o Marszu Niepodległości oraz katastrofie demograficznej w kontekście debaty sejmowej

Źródło: dokument z dnia 25 listopada 1939 r., Urząd do Spraw Polityki Rasowej NSDAP, memoriał dr. Erharda Wetzela i dr. Günthera Hechta pt. „Traktowanie ludności byłych obszarów Polski z punktu widzenia polityki rasowej” oraz drugi tajny dokument z dnia 27 kwietnia 1942 r. „W sprawie Generalnego Planu Wschodniego Reichsfūhrera SS” autorstwa kierownika Centrali Doradczej ww. instytucji – dr. E. Wetzela.

Reprodukcje dokumentów do sprawy SS-Brigadeführera Carla Clauberga, w: „Zeszyty Oświęcimskie” z.2, Państwowe Muzeum w Oświęcimiu, 1958 r. (PDF)

3 comments on “Józef Kossecki o Marszu Niepodległości oraz katastrofie demograficznej w kontekście debaty sejmowej

 1. Cytujemy na http://polacy.eu.org/2833/j-kossecki-o-marszu-niepodleglosci/
  Zapraszamy także do luźniejszych dyskusji i blogowania na Polacy.eu.org
  Pozdrawiam Polaków!

 2. Panie Docencie

  1.) Zauważyłem, że im ważniejszy temat Pan porusza – tym mniej pojawia się komentarzy. Sądzę, że blokowanie pochodzących od Pana informacji, jest spowodowane przypisywaniem Panu opinii byłego aparatczyka. Nie wiem, czy
  i w jakim stopniu jest prawdą to, co upowszechniają o Panu Pańscy krytykanci – najważniejsze jest to, co ma Pan do powiedzenia naszej populacji, jako CYBERNETYK – a nie to, że należał Pan do PZPR.

  2.) Sądzę, że zbyt długo trzeba czekać, na kolejne Pańskie wypowiedzi.

  3.) W swoim wykładzie/apelu, ostrzega Pan m.in. o negatywnym wpływie na przyrost naturalny ludności, takich czynników, jak: upowszechnienie aborcji, akceptowanie homoseksualizmu, redukcja świadczeń medycznych, ograniczenie dostępu do lecznictwa szpitalnego i minimalizacja zasiłków macierzyńskich.
  Wskazał Pan na wiek 20-24 lat, jako okres największej rozrodczości w życiu człowieka, oraz wpływ opóźnienia wieku pierwszej ciąży, na wzrost ilości poronień, powikłań i większej śmiertelności noworodków.

  4.) Pominął Pan „In vitro”, które jest uważane za „rewelację”, mającą wspomagać dzietność osób, nie mogących mieć, w naturalny sposób poczętej ciąży – podczas, gdy wiadomo, iż jest to główne następstwo umasowienia sztucznych poronień i dostępności do zabiegów aborcyjnych. Uważam, że w swoim wystąpieniu, powinien Pan powiedzieć Polakom również o „In vitro”, jako przyczynach tego następstwa.
  ___________________________

  Z poważaniem [ – ] MIR

 3. Ciekawa wypowiedź. W jej kontekście mam pytanie do docenta Kosseckiego:
  W jaki sposób, tzn. jakimi konkretnie narzędzami socjocybernetycznymi przygotowali Państwo tą prognozę demograficzną Polski do końca wieku?

  Chętnie zapoznałbym się ze szczegółami prognozy. Czy jest możliwość opublikowania na blogu tej prognozy i dokładnych założeń oraz wyliczeń od początku do końca?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: