Dodaj komentarz

9 III AD 2023 prelekcja dra Górnego o cybernetycznej teorii motywacji

9 marca 2023 na kwaterze przy ul. Gwarnej 6 w Poznaniu odbędzie się wykład pt. „Zastosowania cybernetycznej teorii norm i motywacji Józefa Kosseckiego w kryminalistyce i kryminologii — wybrane aspekty”. Prelegentem będzie doktor Maciej Henryk Górny. Organizatorem wydarzenia jest Korporacja Akademicka Baltia. Początek o godzinie 20.30. Wstęp wolny. 

Wcześniej tego samego dnia doktor Górny wystąpi w Gorzowie Wielkopolskim na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Kształtowanie bezpiecznej przestrzeni i cyberprzestrzeni w interdyscyplinarnym dyskursie naukowym”; wystąpienie pt. „Kreowanie rzeczywistości informacyjnej — wybrane aspekty socjotechniczne kryminologicznymi egzemplifikacjami zilustrowane” ma się planowo rozpocząć o godzinie 10.35 w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża na ulicy Fryderyka Chopina 52. Organizatorami Konferencji są: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim i Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie. 

Link do konferencji: https://ajp.edu.pl/aktualnosci-waibn/6386-konferencja-pt-ksztaltowanie-bezpiecznej-przestrzeni-i-cyberprzestrzeni-w-interdyscyplinarnym-dyskursie-naukowym-wspoldzialania-ze-sluzba-wiezienna.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: